Grand Prix Polski FighTTime 2026
W dniu trzynastego czerwca 2026 roku w hali sportowej przy ul 3 maja, odbyły się zawody: Grand Prix
Polski FighTTime.
Organizatorem był klub Challenge Ju Jitsu Sport/MMA pod patronatem FighTTime.
Do rywalizacji udział wzięły kluby z różnych części Polski, aby rywalizować o jak najwyższe podium.
Niepołomicki klub Challenge reprezentowała czterdziestoosobowa grupa zawodników:
Łącznie zawodnicy z Niepołomic zdobyli czterdzieści dwa medale:
- dwadzieścia jeden medali złotych
- dwanaście medali srebrnych
- dziewięć medali brązowych
W klasyfikacji drużynowej zdobywamy:
Pierwsze miejsce – Grappling Gi
Pierwsze miejsce – Grappling No/Gi
Złote medale zdobyli:
Grappling Gi:
Ada Długosz, Lilianna Piwowar, Antonina Miłek, Daniel Kotenko, Franciszek Pancerz, Franciszek Krzak
w oraz NoGi, Karol Niemiec, Kacper Baran, Julia Kaliszka, Zuzanna Brykała, Tomasz Krzysztofiak,
Oliwier Mrowiński, Franciszek Jagła, Aleksander Chwajoł w dwóch kategoriach wagowych i
wiekowych, Izabella Waligóra w dwóch kategoriach wagowych, Alan Mucharski, Adam Nowosławski,
Oskar Zych.
Srebrne medale zdobyli:
Tomasz Krzysztofiak, Alan Mucharski, Julian Piwowar, Franciszek Pancerz, Ksawery Burza, Borys
Fiema, Hanna Łysek, Szymon Kotowski, Milena Zając, Wojciech Kotowski, Marceli Curyło, Joanna
Wilusz,
Brązowe medale zdobyli:
Adrianna Zając, Aleksandra Rogala, Oskar Mrowiński, Krystyna Śniadowska, Bartosz Śliz, Kacper
Fiema – Fighting rules, No/Gi, Aleksander Hellwing-Michniak.
Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników!